Wątki bez odpowiedzi | Aktywne wątki Teraz jest 18 kwi 2014, 15:07

News News of Forum użytkowników Mercedesa Klasy E W211

Site map of Forum użytkowników Mercedesa Klasy E W211 » Dział : Forum użytkowników Mercedesa Klasy E W211

Forum poświęcone marce Mercedes-Benz i modelowi w211

[ Liczba wątków: 5149 Przejdź na stronę 1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 515

Wiadomość
 Tytuł: Woda w tylniej klapie.
PostNapisane: 13 kwi 2011, 17:22 
Witam.
Zauważyłem że po większym deszczu i szybkiej jeżdzie w jakiś dziwny sposób wcieka mi woda środka tylniej klapy bagarznika (pomiędzy blachy !!!) co objawia się że gdy się otwiera bagaznik to woda lata w środku !!!. Gdy przycisne na dole osłonę (ta od środka) to woda zaczyna wyciekać. Czy tam gdzies powinien być jakiś otwór którym ta woda powinna wyciekać i sie zapchał i go muszę poszukać czy tez szukac miejsca którym ona tam ...

Read more : Woda w tylniej klapie. | Wyświetlone : 1170 | Odpowiedzi : 13 | Dział : Karoseria

Tytuł: ALARM ? dziwny problem
PostNapisane: 13 kwi 2011, 13:18 
Witam wszystkich .
Problem mały mam tzn. mam nadzieje ze maly a mianowicie chodzi o to ze 4 dni temu wysiadlem z auta i zrobilem to co zawsze tzn zamknalem auto pilotem i po dluzszej chwili autko zaczelo wyc tzn tak jakby wlaczyl sie alarm i 2 dni temu w czasie jazdy sie tak stalo . Czy moze jest ktos kto wie co to jest ?? z gory barddzo dziekuje za odpowiedzi bo ja podejrzewam ...

Read more : ALARM ? dziwny problem | Wyświetlone : 446 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Elektronika

Tytuł: Odświeżenie wnętrza
PostNapisane: 12 kwi 2011, 19:59 
Cześć. Chciałbym odświeżyć wnętrze mojego Mieczysława, a głównie skupić się na renowacji, lub wymianie ozdobnych listew drewnopodobnych. W niektórych miejscach troszeczkę wypłowiały, a dodatkowo pękła "wykładzina" przy lewarku zmiany biegów i na klapce popielniczki. Najbardziej skłonny jestem do wymiany tych elementów na takie z aluminium (zdaje mi się że wersja avangarde takie posiada) lub też rozważam pomysł z zastosowaniem folii 3M z serii Carbon, tylko jak najjaśniejszy. Teraz mam wersję Classic więc może wypaść całkiem ...

Read more : Odświeżenie wnętrza | Wyświetlone : 446 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Sklepy i Warsztaty

Tytuł: Z jakiej firmy są na ten cza oryginalne chłodnice do Mesia?
PostNapisane: 12 kwi 2011, 11:19 
Koledzy oto mój przypadek:
Witam kolegów,
niedawno kupiłem merca automat i przy zimnej skrzyni było szarpanie przy przełączaniu biegów przy V= 80 km/h (wskaźnik biegów popsuty). po przejechaniu ok 7 km skrzynia chodziła bez zarzutu.
Odwiedziłem ASO Mercedesa wykonano pomiar zaw. glikolu (koszt ok 70 pln) i stwierdzono małą zawartość wg. ich procedur zalecono zmianę oleju z płukaniem.
Przy wymianie oleju chciałem wymienić chłodnicę na oryginalną firmy BEHR - ale na rynku jest jedynie BEHR ...

Read more : Z jakiej firmy są na ten cza oryginalne chłodnice do Mesia? | Wyświetlone : 372 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Silnik i osprzęt

Tytuł: Szarpanie przy przeł. bieg przy ok 30km/h na ZIMNEJ skrzyni
PostNapisane: 12 kwi 2011, 11:03 
Witam kolegów,
niedawno kupiłem merca i przy zimnej skrzyni było szarpanie przy przełączaniu biegów przy V= 80 km/h (wskaźnik biegów popsuty). po przejechaniu ok 7 km skrzynia chodziła bez zarzutu.
Odwiedziłem ASO Mercedesa wykonano pomiar zaw. glikolu (koszt ok 70 pln) i stwierdzono małą zawartość wg. ich procedur zalecono zmianę oleju z płukaniem. Po wymianie oleju szarpanie o połowę mniejsze: mocowo i częstotliwościowo (zamiast kilku jedno lub 2 ) i zeszło o bieg niżej ? ...

Read more : Szarpanie przy przeł. bieg przy ok 30km/h na ZIMNEJ skrzyni | Wyświetlone : 2368 | Odpowiedzi : 16 | Dział : Skrzynia biegów

Tytuł: 320CDI R6 głośno klekocze
PostNapisane: 12 kwi 2011, 08:26 
Witam. Porównując do innego 320CDI słychać dużą różnicę. Po zdjęciu pokrywy plastikowej słychać taki twardy klekot jakby na pierwszym i czwartym cylindrze. Coś jak szklanki zaworów. Przebieg 194 tys od nowości na polskim paliwie. Nie wiem czy jak zdejmę pokrywę to dam radę stwierdzić czy to szklanki i które? Na zimnym i na ciepłym klekocze tak samo. Wtryski raczej nie leją, nie dymi i nie ma problemów z odpalaniem. Cały czas tak klekocze, jak go ...

Read more : 320CDI R6 głośno klekocze | Wyświetlone : 885 | Odpowiedzi : 3 | Dział : Silnik i osprzęt

Tytuł: Poznajecie ten model?
PostNapisane: 12 kwi 2011, 00:08 
http://galerie.money.pl/wypadek;w;warsz ... 248,0.html

Biedne autko...

Read more : Poznajecie ten model? | Wyświetlone : 365 | Odpowiedzi : 5 | Dział : HydePark

Tytuł: Problem ze zmianą biegów - zawieszenie skrzyni biegów
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:19 
Witam,

Jestem zupełnie nowy na forum więc na wstępie chciałbym wszystkich powitać :)

Mam problem ze skrzynią biegów,
Po przejechaniu trasy z Wrocławia do Katowic (czyli wszystko dobrze dogrzane) na lokalnej drodze skrzynia wrzuciła 3 bieg i na tym się skończyło, przy odpuszczaniu gazu – nie redukował, przy próbie zwiększenia prędkości nie przerzucał na wyższy. Nie reagowała również na mechaniczną zmianę (skrzynia TT) zatrzymałem się wyłączyłem silnik ...

Read more : Problem ze zmianą biegów - zawieszenie skrzyni biegów | Wyświetlone : 487 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Skrzynia biegów

Tytuł: Powtarzający się komunikat( dolej 1Litr oleju )
PostNapisane: 11 kwi 2011, 20:26 
Witam serdecznie.Mam problem z powtarzającym się komunikatem ( dolać np. 05 lub 1 Litr Oleju ) w międzyczasie pokazuje się kontrolka (żółty motor ).
Walczę z tym od ponad 2 miesięcy,czyżby silnik brał olej ( ma 325000 ).
W MB mówią że zapycha się filtr DPF był wypalany, ewentualnie nie działa prawidłowo zawór EGR co skutkuje powolnym zapychaniem DPF. Po ostatniej wizycie uszczelnili kolektor wydechowy,uszczelnili wtryskiwacze.W międzyczasie wymieniłem odmę,powymieniałem wszystkie filtry.Czy może ktoś mi podpowiedzieć ...

Read more : Powtarzający się komunikat( dolej 1Litr oleju ) | Wyświetlone : 485 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Silnik i osprzęt

Tytuł: Ile płynu hamulcowego wchodzi do W211 2,7
PostNapisane: 11 kwi 2011, 17:52 
Witam

Mam pytanie, ponieważ będę wymieniał tarcze i klocki z przodu chce też wymienić płyn hamulcowy i nie wiem ile dokładnie mam tego płynu kupić. Przymieszam się do kupna płynu DOT4 PLUS ATE lub Motul DOT 5.1. Mam też jeszcze jedno pytanie, bo tarcze i klocki będę kupował firmy ATE i czy mam do tego jakieś czujniki jeszcze dokupić? Bo teraz z jednej strony już mi prawie okładzina klocka rysuje tarcze i żadnego komunikatu na ...

Read more : Ile płynu hamulcowego wchodzi do W211 2,7 | Wyświetlone : 1204 | Odpowiedzi : 8 | Dział : Układ hamulcowy

[ Liczba wątków: 5149 Przejdź na stronę 1 ... 353, 354, 355, 356, 357, 358, 359 ... 515

Last 10 active topics

Silnik i osprzęt

Brak nowych postów Iloć oleju w silniku E320 cdi
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów filtr dpf?????
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Nie działające spryskiwacze
Zobacz najnowszy post

Opinie i Pytania

Brak nowych postów e280 cdi dwie moce
Zobacz najnowszy post

Elektronika

Brak nowych postów APS50 cd text
Zobacz najnowszy post

Zawieszenie i układ kierowniczy

Brak nowych postów STUKI Z TYŁU
Zobacz najnowszy post
Brak nowych postów Stuki w prawym kole przednim ale tylko podczas skrecania.
Zobacz najnowszy post

Wnętrze

Brak nowych postów parownik od klimatyzacji
Zobacz najnowszy post

Skrzynia biegów

Brak nowych postów Czym zalewacie ASB ??
Zobacz najnowszy post

Oświetlenie

Brak nowych postów pomocy jakie lampy
Zobacz najnowszy post

Zaloguj

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Zapamiętaj mnie  

Statystyki

Statystyki

Liczba postów: 66391 | Liczba wątków: 5509 | Liczba użytkowników: 5092

News News Site map Site map SitemapIndex SitemapIndex RSS Feed RSS Feed Channel list Channel list